23.99 €
33.99 €
SALE
Akcija spēkā līdz 31.03.2023

Bombay Sapphire

Unikāls London dry džins ar 10 garšaugiem no visas pasaules
Pievilcīga, gluda un komplicēta garša, ko izjūt, malkojot Bombay Sapphire gin, ir izskaidrojama ar svaigu citrusa un kadiķu aromātu kombināciju ar eleganti vieglu pikantuma pieskaņu.
Tilpums: 1L, Alc.: 40%
Skaits lielākā iepakojumā
6
33.99 €
23.99 €
Akcija spēkā līdz 31.03.2023
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Bombay Sapphire - Laverstoke Mill - ražotne, kas ir apbalvota ar prestižo arhitektūras balvu BREEAM par visaugstāko ilgtspējīgas būvniecības līmeni.
Izplatītājs
LIVIKO SIA
Papildu informācija
Augstvērtīgs džins pateicoties 100% dabīgiem komponentiem, kurus izmanto ražošanas procesā. 10 izmeklēti garšaugi no visas pasaules padara perfekti sabalansētu šo džinu visa veida kokteiļu pagatavošanai. Bombay Sapphire - vienīgais džins, kuru atzīst karaliene. Ūdens tiek pievienots tikai vienu reizi, pēc destilēšanas procesa, lai samazinātu alkohola daudzumu . Garšaugi tiek atdalīti viens no otra un glabājas atsevišķos grozos caur kuriem iztvaicējas džins. Tas bagātinās ar dabīgām ēteriskajām eļļām un garšām.
Video

Pasniegšana
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Smarža
Piemīt brīnišķīgs aromāts ar kadiķa, rūgto citrusaugļu, un garšvielu notīm.
Krāsa
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Garša
Gluda, maiga, patīkama garša ar intensīvām apelsīnu, citronu un pikantām kadiķu notīm.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!