Biežāk uzdotie jautājumi | Spirits & Wine

Atbildes kas ietaupīs Jūsu laiku meklējot informāciju par Spirits & Wine produktiem vai pakalpojumiem

 1. Vai var dabūt papildus atlaides %?

  Jā ir iespējamas papildus atlaides. Katram klientam izstrādāsim īpašu cenu piedāvājumu atkarībā no jūsu pasākuma lieluma un nepieciešamo dzērienu daudzuma.
 2. Vai ir iespējams saņemt priekšapmaksas rēķinu?

  Jā, mūsu pakalpojumu specialists jums to sagatavos un nosūtīs.
 3. Vai ir iespējams noslēgt sadarbības līgumu un saņemt produktus uz pēcapmaksu?

  Jā, katru gadījumu izvērtējam individuāli.
 4. Vai var pasūtīt preci, kura Jums nav sortimentā?

  Jā var. Jūs varat atsūtīt vēlamo produktu sarakstu, un mūsu pakalpojumu speciālists centīsies nodrošināt šīs preces pieejamību, sazinoties ar mūsu sadarbības partneriem.
 5. Vai Jums ir kādi dāvanu komplekti, kurus varētu nosūtīt klientiem/kolēģiem?

  Jā, mūsu sortimentā ir pieejami dažādi dāvanu komplekti atbilstoši svētkiem vai tā būtu Valentīna diena, Ziemassvētki vai Jāņi. Arī kāds ekskluzīvs dzēriens var būt kā lieliska dāvana.
 6. Vai Jūs varētu ieteikt cik daudz alkohols ir nepieciešams korporatīvajiem pasākumiem?

  Jā. Mūsu pakalpojumu speciālists spēs jums ieteikt alkoholisko dzērienu daudzumu atkarībā no jūsu cilvēku skaita, pasākuma idejas, ilguma un jūsu budžeta.
 7. Cik laicīgi Jūs ieteiktu veikt pasūtījumu?

  Vienmēr iesakām to darīt pēc iespējas ātrāk. Galvenais faktors šajā jautājumā ir produktu pieejamība, pat drīzāk nepieciešamā daudzuma nodrošināšana. Divas nedēļas pirms pasākuma norises dienas būtu optimālākais laiks, kad veikt pasūtījumu. Bet, pat gadījumā, ja viss notiek pēdējā brīdī, tad mēs noteikti ieteiksim pieejamās alternatīvas.
 8. Kāda veida dzērienus ieteicams pirkt vasarā?

  Īsumā - tādus, lai nav smagi. Te derētu pamācīties no valstīm, kur karstums ir nacionālais sporta veids. Teiksim, Itālija. Itāļi dzer baltvīnu un prosseco ne tikai tāpēc, ka tas ir tas, ko viņi paši ražo, bet arī tāpēc, ka tas neapgrūtina jau tā knapi panesamu karstumu. Vakaros itāļi pāriet uz sarkanajiem vīniem - tieši tad, kad paliek nedaudz vēsāks.
  Vasarā aktuālākie dzērieni ir prosecco, vīni, baltie stiprie, alus, sidrs un dažāda veida kokteiļi. Galvenā prasība dzērienam: atspirdzinošs, veldzējošs, kraukšķīgs.
  Bieži vien arī īpašos piedāvājumus mūsu veikalos pieskaņojam attiecīgajai sezonai. Ja ārā vasara, tad noteikti vienā no mūsu veikaliem atradīsi kaut ko, kas palīdzēs baudīt, nevis mocīties, pie tam ar ļoti labu atlaidi.
 9. Vai Spirits & Wine nodrošina speciālistu, kurš varētu ieteikt atbilstošus dzērienus konkrētam pasākumam?

  Noteikti! Pirmkārt, iepērkoties vienā no mūsu 8 veikaliem uz vietas, konsultāciju jums sniegs mūsu pārdevēji - konsultanti, kas regulāri iziet apmācības par jaunākajām nozares tendencēm, kā arī pārzina visu mūsu plašo sortimentu.
  Ja pasūtījums tiek veikts caur mūsu interneta veikalu, tad droši rakstiet savas vajadzības uz [email protected], ar jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, kurš palīdzēs sakomplektēt dzērienu grozu, kas būs atbilstošs pasākumam, cilvēku daudzumam un jūsu vēlmēm.
 10. Vai tiek nodrošināta dzērienu piegāde uz pasākuma vietu?

  Jā, nodrošinām piegādi uz jebkuru Jūsu izvēlētu vietu Latvijas teritorijas robežās.
  P.S. Iesakām plānot piegādi vismaz 1-2 dienas pirms paša pasākuma, lai neparedzētu transportēšanas notikumu gadījumā mums būtu laiks savlaicīgi veikt izmaiņas maršrutā.
#}