Filtrēt preces
Akcija
Cena
€0.00
€0.00

Sulas

(24 no 73)

Sula

Sulas, kas iegūtas no augļiem un dārzeņiem, ir izsmalcināts un barojošs dzēriens, kas izceļas ar savu spilgto garšu un labvēlīgo ietekmi uz veselību. Tas ir dabisks un atsvaidzinošs veids, kā izbaudīt dabas dāvātās veltes. Sulas piedāvā daudzveidīgu garšu paleti.

 

Uzturvielām bagāts dzēriens

Sulas ir dabiski bagātas ar vitamīniem, kā A, C un B vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem, tāpēc tās ir pilnvērtīga izvēle tiem, kas vēlas saņemt nepieciešamo uzturvielu devu. Šīs svarīgās sastāvdaļas veicina vispārējo veselību, sniedz enerģiju un vitalitāti, kā arī palīdz stiprināt organisma imūnsistēmu.

Sulu daudzveidība ir neierobežota. Tās var baudīt kā tīrus, nesagatavotus dzērienus vai radoši sajauktas ar citām sastāvdaļām, veidojot dažādus kokteiļus. Sulas var baudīt visas dienas garumā, sākot ar apelsīnu sulas glāzi brokastīs un beidzot ar atspirdzinošu granātābolu sulu pēcpusdienas uzmundrinājumam. Latvijā vieni no iecienītākajiem sulu brendiem ir Gutta, Tymbark, un, protams, Cido.

 

Ar ko atšķiras sula un nektārs?

Sula ir dabīgs produkts, taču nektārā augļu satur var būt 25% (bet ne mazāk), pārējo dzērienu veido ūdens un cukurs. Nektārā ir vairāk ūdens nekā sulās.

#}