36.49 €
38.99 €
SALE
Akcija spēkā līdz 30.09.2022

Dewar`s 12YO

Blended / Jauktais
Premium klases 12 gadus izturēts skotu viskijs
Dewar's 12YO ir bagātīgā dzintara krāsā ar kompleksu un ilgstošu garšu un patīkamu pēcgaršu. Tam piemīt saldi, smalki medus, ziedu aromāta toņi.
Tilpums: 0.7L, Alc.: 40%
Skaits lielākā iepakojumā
12
38.99 €
36.49 €
Akcija spēkā līdz 30.09.2022
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
John Dewars & Sons tika dibināts 1846. gadā Skotijā. Sākumā viņa nesasniedza ievērojamus panākumus, bet 1881. gadā biznesam pievienojās Džona dēli Džons Aleksandrs un Tomass Roberts. Viņi bija tie, kas iedvesa jaunu dzīvību ģimenes spirta rūpnīcai, īpaši Tomijs, kurš ceļoja pa pasauli un visur reklamēja savus izstrādājumus un meklēja tirdzniecības aģentus, kuri reklamēja Dewars produktus. Drīz vien uzņēmumam bija jāuzbūvē papildu Aberfeldi spirta rūpnīca, vēlāk vēl vairākas. Dewars bija pirmais viskijs, kas tika pārdots pudelēs, pirms tam viskija pārdošana tika veikta tikai mucās krogos un bāros. Visā vēsturē Dewar produkti ir saņēmuši vairāk nekā 200 balvu - daudz vairāk nekā jebkurš cits viskijs. Dewar viskijam ir skotu viskija # 1 statuss ASV un # 6 pasaulē. Šodien Dewar’s ir viens no slavenākajiem viskija zīmoliem pasaulē!
Izplatītājs
LIVIKO SIA
Video

Pasniegšana
Ir lielisks pamats kokteiļiem, to var arī pasniegt tīrā veidā, atdzesētā glāzē, vai ar ledu.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!