9.99 €
12.49 €
SALE
Akcija spēkā līdz 31.01.2023

Martini Fiero

Unikāls apelsīnu vermuts
Vermuts izgatavots no augstākās kvalitātes vīna pievienojot citrusus un saldi rūgto apelsīnu. Ideāli piemērots kokteiļiem kopā ar toniku.
Tilpums: 1L, Alc.: 14.9%
Skaits lielākā iepakojumā
6
12.49 €
9.99 €
Akcija spēkā līdz 31.01.2023
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
"Martini" vēsture sākās 19. gadsimtā. 1847. gadā Pjemontas pilsētā Pessē pilsētā tika nodibināta vīna un liķieru kompānija. Par vienu no partneriem kļuva tirdzniecības aģents Alesandro Martini. Luigi Rossi, augu eksperts un vīndaris, pētot dažādas garšas, atrada perfektu kombināciju vermutam. Luigi Rossi un Alessandro Martini kļuva par uzņēmuma īpašniekiem, un viņu vermuts tika nosaukts par "MARTINI". Viņu mantinieki ir padarījuši uzņēmumu par vienu no slavenākajiem vermuta ražotājiem. Liels skaits dažādu medaļu apliecina dzēriena augstos sasniegumus. Pat Pjemont reģiona karalis Umberto I atļāva uzņēmumam uz etiķetes izvietot savu ģerboni - baltu krustu uz sarkana fona. Divdesmitā gadsimta beigās uzņēmums "Martini and Rossi" kļuva par vairāku pazīstamu alkohola kompāniju īpašnieku: "Offley", "Otard", "Benedictine ". 1992. gadā ta pievienojās grupai Bacardi. Tagad pasaulē katru gadu tiek pārdoti vairāk nekā 200 miljoni Martini pudeļu.
Alergēni
Satur sulfītus.
Izplatītājs
LIVIKO SIA
Papildu informācija
Dzēriena sastāvdaļu pagatavošanai izmanto amatniecības (craft) metodi, kad apelsīnu mizas tiek kaltētas saulē. Šis pagatavošanas veids ir darbietilpīgs un ļauj iegūt vien nelielus daudzumus, bet tas saglabā neskartu lielāko daļu ēterisko eļļu mizā, kas kopā ar vērmeles un citu augu rūgtumu rada unikālu aperitīva stila dzērienu – MARTINI FIERO.
Video

Pasniegšana
Ir lielisks ar toniku, var arī pasniegt tīrā veidā, atdzesētā glāzē, vai ar ledu.
Smarža
Maģiskais, reibinošais vermuta aromāts ir piepildīts ar rozā greipfrūta, apelsīna mizas un apelsīnu sulas, vaniļas un medus notīm.
Krāsa
Vermutam ir skaista rozā-sarkana krāsa.
Garša
Bagātīgā augļu - citrusaugļu garša ir patīkami salda un nezaudē savu svaigumu. Pēcgaršā ir medus notis, apelsīna miziņa, pikantas nianses un smalks rūgtums.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!