18.99 €
29.99 €
SALE
Akcija spēkā līdz 31.01.2023

Bacardi Carta Blanca

Gaišais
Pasaules nr1. gaišais Premium klases rums
Bacardi Carta Blanca ir izturēts gaišais rums ar maigu garšu un patīkamu pēcgaršu. Tam piemīt smalks aromāts, kurā atklājas vaniļas, mandeļu un tropisko augļu nianses.
Tilpums: 1L, Alc.: 37.5%
Skaits lielākā iepakojumā
12
29.99 €
18.99 €
Akcija spēkā līdz 31.01.2023
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Uzņēmumu Bacardi 1861. gadā dibināja vīna tirgotājs Dons Fakundo Bacardi, kurš emigrēja no Spānijas uz Dienvidameriku. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš nolēma šim rupjam pirātu dzērienam piešķirt maigāku un patīkamāku garšu. Jaunās ražošanas tehnoloģijas un ilgas sastāvdaļu izvēles rezultātā viņš saņēma augstākās kvalitātes rumu, kas ātri ieguva atzinību visā pasaulē. Nepārspējamas Bacardi ruma kvalitātes pamatā ir unikālais ruma fermentācijas, destilācijas un filtrēšanas process, kā arī prasmīgā dzēriena nogatavināšanas tehnoloģija ozolkoka mucās. Līdz šim Bacardi rumam ir vairāk nekā 300 augstākās balvas, kas tam nodrošināja titulu "pasaules titulētākais rums".
Izplatītājs
LIVIKO SIA
Papildu informācija
Cieši saistīta ar uzņēmuma vēsturi ir tā preču zīme - sikspārnis. Katalonijā tas ir uzskatīts par harmonijas un laimes simbolu, un Kubas indiāņi uzskatīja, ka sikspārnis nes veiksmi un veselību. Tagad šis logotips ir iekļauts pasaules dārgāko zīmolu augstākajā līgā.
Video

Pasniegšana
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Smarža
Smalkais aromāts apvieno tropisko augļu, mandeļu un vaniļas toņus, svaigu garšaugu un karameles notis.
Krāsa
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Garša
Maiga, tīra garša ar vieglām augļu un karameļu notīm, kuras pamazām aizstāj vaniļas nianses un pikantu piparu rūgtums.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!