26.99 €

Tatratea Original

Bagātīgas garšas liķieris no Slovākijas
Augu liķieris uz tējas bāzes, izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Sastāvā ir attīrīts graudu spirts, melnā tēja, ekstrakti no augstkalnu augiem, augļu ekstrakti, dabīgs cukurs un tīrs ūdens no Tatru kalniem.
Tilpums: 0.7L, Alc.: 52%
Skaits lielākā iepakojumā
6
26.99 €
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Izcelsme
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Izplatītājs
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Papildu informācija
Unikāls tējas bāzes augu liķieris, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir īpaši smalki attīrīta spirta, pirmās klases melnās tējas, dabisko augu ekstraktu, īsta cukura un tīra ūdens no Tatru kalniem iegūts koncentrāts.
Video

Pasniegšana
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Smarža
Tatratea original piemīt svaigs aveņu, Assam tējas, dabīko augu ekstratu aromāts.
Garša
Salda medus un patīkama tējas garša ar svaigu aveņu, Assam tējas aromātu.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!