29.99 €

Tatratea Forest Fruit

Bagātīgas garšas liķieris no Slovākijas
Unikāls augu liķieris uz tējas bāzes, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Bagātināts ar ekstraktiem no gardiem meža augļiem – mellenēm, avenēm, kazenēm un meža zemenēm.
Tilpums: 0.7L, Alc.: 62%
Skaits lielākā iepakojumā
6
29.99 €
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Izcelsme
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Izplatītājs
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Papildu informācija
Unikāls tējas bāzes augu liķieris, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir īpaši smalki attīrīta spirta, pirmās klases melnās tējas, dabisko augu ekstraktu, īsta cukura un tīra ūdens no Tatru kalniem iegūts koncentrāts.
Video

Pasniegšana
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Smarža
Meža ogu un melnās tējas aromāts.
Garša
Saldi ziedi, aveņu un kazeņu lapu aromāts apvienots ar vecmodīgu augļu konfekšu apdari.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!