15.59 €
22.99 €
SALE
Akcija spēkā līdz 31.05.2022

Tatratea Citrus

Bagatīgas garšas liķieris no Slovākijas
Augu liķieris uz tējas bāzes, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Bagātināts ar citrusaugļu ekstraktu, kurš piešķir dzērienam izteiktu citrusa garšu un vienlaikus saglabā tējas un augļu aromātu.
Tilpums: 0.7L, Alc.: 32%
Skaits lielākā iepakojumā
6
22.99 €
15.59 €
Akcija spēkā līdz 31.05.2022
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Izcelsme
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Izplatītājs
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Papildu informācija
Tatratea liķieri ideāli garšo dažādos kokteiļos, kuru receptes ir apskatāmas viņu mājaslapā. Produkcija ir garšas bagāta un spēcīga, līdz ar to noderēs drēgnos rudens un ziemas vakaros.
Video

Pasniegšana
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Smarža
Jūtams brīnišķīgs tējas un citrusaugļu aromāts.
Garša
Labi sabalansēta citrusaugļu konfektēm līdzīga ar aromātisku melnās tējas garšu.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!