79.99 €

Rizhskiy Samogon

Augstas kvalitātes 43° kandža no Latvijas
Augstas kvalitātes kandža, kas tiek ražota tikai un vienīgi no dabīga bišu medus. Kandža tiek filtrēta caur meža sūnām un aktivēto ogli, piešķirot tai patīkamu garšu un stiprā alkoholiskā dzēriena aromātu.
Tilpums: 2L, Alc.: 43%
Skaits lielākā iepakojumā
3
79.99 €
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Apvienojot arhitektu, dizaineru, inženieru, programmētāju, tehnologu, pāvāru zināšanas un pieredzi ar gadsimtu izkoptām biškopju tradīcijām, mēs esam radījuši mūsdienīgu, augstas tehnoloģijas, krafta destilācijas ražotni. Ražotne ir apļveida ekonomikas, slēgta cikla un ekoloģiska, līdz ar to tā izmanto produktu pilnībā, neradot pārpalikumus. Rižskij Samogon zīmols tiek radīts ar rūpēm pret dabu un ekoloģiju, līdz ar to mēs esam godalgoti ar starptautiskiem sasniegumiem gan par destilāta garšu, gan par dizainu un arhitektūru.
Izcelsme
Rižskij Samogon ražotne atrodas Mežaparkā – pašā zaļākajā Rīgas rajonā, tas liecina, ka produkts ir zaļš un tā ražošana nekaitē apkārtējai videi.
Izplatītājs
Riga Spirits & Wine Outlet
Papildu informācija
Rižskij Samogon komandai piemīt mūsdienīgs pasaules redzējums un patiesas rūpes par ekoloģiju. Esam izstrādājuši unikālu recepti, kuras radīšanā Rižskij Samogon destilātā netiek izmantots cukurs, bet gan tikai dabīgs saulespuķu medus - Lai radītu 2L Rižskij Samogon destilāta, tiek izmantoti 2,7 kg medus.
Video

Pasniegšana
Rižskij Samogon 43° stiprais destilāts ir paredzēts nesteidzīgai baudīšanai istabas temperatūrā, izjūtot dzēriena maigo garšu.
Smarža
Maigs, stipra alkoholiska dzēriena aromāts.
Krāsa
Caurspīdīga
Garša
Patīkama un mīksta garša.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!