25.99 €
32.49 €
SALE
Sale until 31.01.2023

Bombay Sapphire

Unikāls London dry džins ar 10 garšaugiem no visas pasaules
Pievilcīga, gluda un komplicēta garša, ko izjūt, malkojot Bombay Sapphire gin, ir izskaidrojama ar svaigu citrusa un kadiķu aromātu kombināciju ar eleganti vieglu pikantuma pieskaņu.
Volume: 1L, Alc.: 40%
Items in larger packaging
6
32.49 €
25.99 €
Sale until 31.01.2023
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Bombay Sapphire - Laverstoke Mill - ražotne, kas ir apbalvota ar prestižo arhitektūras balvu BREEAM par visaugstāko ilgtspējīgas būvniecības līmeni.
Distributor
LIVIKO SIA
Additional information
Augstvērtīgs džins pateicoties 100% dabīgiem komponentiem, kurus izmanto ražošanas procesā. 10 izmeklēti garšaugi no visas pasaules padara perfekti sabalansētu šo džinu visa veida kokteiļu pagatavošanai. Bombay Sapphire - vienīgais džins, kuru atzīst karaliene. Ūdens tiek pievienots tikai vienu reizi, pēc destilēšanas procesa, lai samazinātu alkohola daudzumu . Garšaugi tiek atdalīti viens no otra un glabājas atsevišķos grozos caur kuriem iztvaicējas džins. Tas bagātinās ar dabīgām ēteriskajām eļļām un garšām.
Video

Food pairing
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Scent
Piemīt brīnišķīgs aromāts ar kadiķa, rūgto citrusaugļu, un garšvielu notīm.
Color
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Taste
Gluda, maiga, patīkama garša ar intensīvām apelsīnu, citronu un pikantām kadiķu notīm.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!