10.99 €
11.69 €
SALE
Распродажа до 30.09.2022

Martini Bianco

Unikāls baltais vermuts
Vermuts izgatavots no augstākās kvalitātes baltvīna pievienojot vairāk nekā 40 dabīgo garšaugu. Tam piemīt spilgti izteikts aromāts ar maigo saldumu, vaniļas pieskaņu un rūgteni saldo piegaršu.
Объем: 1L, Alc.: 15%
В большей упаковке
6
11.69 €
10.99 €
Распродажа до 30.09.2022
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
"Martini" vēsture sākās 19. gadsimtā. 1847. gadā Pjemontas pilsētā Pessē pilsētā tika nodibināta vīna un liķieru kompānija. Par vienu no partneriem kļuva tirdzniecības aģents Alesandro Martini. Luigi Rossi, augu eksperts un vīndaris, pētot dažādas garšas, atrada perfektu kombināciju vermutam. Luigi Rossi un Alessandro Martini kļuva par uzņēmuma īpašniekiem, un viņu vermuts tika nosaukts par "MARTINI". Viņu mantinieki ir padarījuši uzņēmumu par vienu no slavenākajiem vermuta ražotājiem. Liels skaits dažādu medaļu apliecina dzēriena augstos sasniegumus. Pat Pjemont reģiona karalis Umberto I atļāva uzņēmumam uz etiķetes izvietot savu ģerboni - baltu krustu uz sarkana fona. Divdesmitā gadsimta beigās uzņēmums "Martini and Rossi" kļuva par vairāku pazīstamu alkohola kompāniju īpašnieku: "Offley", "Otard", "Benedictine ". 1992. gadā ta pievienojās grupai Bacardi. Tagad pasaulē katru gadu tiek pārdoti vairāk nekā 200 miljoni Martini pudeļu.
Аллергены
Satur sulfītus.
Распространитель
LIVIKO SIA
Video

Подается с
Ir lielisks ar Toniku, var arī pasniegt tīrā veidā, atdzesētā glāzē, vai ar ledu.
Запах
Maigs aromāts, ar garšvielu un vaniļas pieskārienu.
Цвет
Gaišā salmu krāsā.
Вкус
Dzērienam ir neparasta garša, kurā savilkums un rūgtums ir apvienoti ar saldām notīm. Bianco ir mazāk rūgts un izsmalcinātāks nekā Rosso.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!