25.99 €
33.99 €
SALE
Распродажа до 28.02.2023

Bombay Sapphire

Unikāls London dry džins ar 10 garšaugiem no visas pasaules
Pievilcīga, gluda un komplicēta garša, ko izjūt, malkojot Bombay Sapphire gin, ir izskaidrojama ar svaigu citrusa un kadiķu aromātu kombināciju ar eleganti vieglu pikantuma pieskaņu.
Объем: 1L, Alc.: 40%
В большей упаковке
6
33.99 €
25.99 €
Распродажа до 28.02.2023
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Bombay Sapphire - Laverstoke Mill - ražotne, kas ir apbalvota ar prestižo arhitektūras balvu BREEAM par visaugstāko ilgtspējīgas būvniecības līmeni.
Распространитель
LIVIKO SIA
Дополнительная информация
Augstvērtīgs džins pateicoties 100% dabīgiem komponentiem, kurus izmanto ražošanas procesā. 10 izmeklēti garšaugi no visas pasaules padara perfekti sabalansētu šo džinu visa veida kokteiļu pagatavošanai. Bombay Sapphire - vienīgais džins, kuru atzīst karaliene. Ūdens tiek pievienots tikai vienu reizi, pēc destilēšanas procesa, lai samazinātu alkohola daudzumu . Garšaugi tiek atdalīti viens no otra un glabājas atsevišķos grozos caur kuriem iztvaicējas džins. Tas bagātinās ar dabīgām ēteriskajām eļļām un garšām.
Video

Подается с
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Запах
Piemīt brīnišķīgs aromāts ar kadiķa, rūgto citrusaugļu, un garšvielu notīm.
Цвет
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Вкус
Gluda, maiga, patīkama garša ar intensīvām apelsīnu, citronu un pikantām kadiķu notīm.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!