15.99 €
29.59 €
SALE
Sale until 31.01.2023

Bacardi Carta Negra

Dark
Premium klases tumšais rums
Bacardi Carta Negra ir 5 gadus izturēts, jaukts rums ar vidēji piesātinātu buķeti, kuru raksturo tropisko augļu, aprikožu, plūmju un banānu nianses. Tam piemīt paliekošs koka aromāts ar vaniļas niansi.
Volume: 1L, Alc.: 40%
Items in larger packaging
12
29.59 €
15.99 €
Sale until 31.01.2023
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Uzņēmumu Bacardi 1861. gadā dibināja vīna tirgotājs Dons Fakundo Bacardi, kurš emigrēja no Spānijas uz Dienvidameriku. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš nolēma šim rupjam pirātu dzērienam piešķirt maigāku un patīkamu garšu. Jaunās ražošanas tehnoloģijas un ilgas sastāvdaļu izvēles rezultātā viņš saņēma augstākās kvalitātes rumu, kas ātri ieguva atzinību visā pasaulē. Nepārspējamas Bacardi ruma kvalitātes pamatā ir unikālais ruma fermentācijas, destilācijas un filtrēšanas process, kā arī prasmīgā dzēriena nogatavināšanas tehnoloģija ozolkoka mucās. Līdz šim Bacardi rumam ir vairāk nekā 300 augstākās balvas, kas viņam nodrošināja titulu "pasaules titulētākais rums".
Distributor
LIVIKO SIA
Additional information
Cieši saistīta ar uzņēmuma vēsturi ir tā preču zīme - sikspārnis. Katalonijā tas ir uzskatīts par harmonijas un laimes simbolu, un Kubas indiāņi uzskatīja, ka sikspārnis nes veiksmi un veselību. Tagad šis logotips ir iekļauts pasaules dārgāko zīmolu augstākajā līgā.
Video

Food pairing
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Scent
Ruma aromātā dominē pikantums un koksnes notis.
Color
Bagātīga dzintara krāsa ar sarkanu nokrāsu.
Taste
Melno plūmju, apdedzināta ozolkoka, apelsīna miziņas un salda sīrupa dziļās notis.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!