12.99 €

Baigorri Rosado Joven

Dry
Kvalitatīvs spāņu sārtvīns
Kvalitatīvs sārtvīns zemeņu krāsā. Aromātā jūtamas augļu, zemeņu un banānu notis. Svaiga garša, kur jūtami sarkanie augļi un viegla dūmakainība.
Tilpums: 0.75L, Alc.: 13%
  • Character
    Fruity and saturated
  • Grape variety
    Tempranillo, Tempranillo
Skaits lielākā iepakojumā
6
12.99 €
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Uzņēmums dibināts 1993. gadā Javier Galarreta vadībā. Uzņēmums pulcēja vīnkopju grupu no Rioja Alavesa un vēlāk citiem nozīmīgiem Spānijas reģioniem, lai apvienotu spēkus un tirgotu vīnus starptautiskā mērogā. Mūsdienās uzņēmuma nosaukums ir ARAEX Grands Spanish Fine Wines, un tas ir starptautiski atzītu Spānijas vīnu zīmola īpašnieks, audzētājs un eksportētājs uz vairāk nekā 70 valstīm.
Izcelsme
Vecie vīna dārzi ar vidējo vecumu 45 gadi, kas atrodas Samaniego apgabalā un Sjerras Kantabrijas pakājē. Ilgtspējīga manuālā lauksaimniecība saskaņā ar dabu. 50% Tempranillo un 50% Garnacha vīnogas. Tās tiek lasītas ar rokām. Kātus no vīnogām noņem, tos nesaspiežot.
Alergēni
Sulfīti
Izplatītājs
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Video

Pasniegšana
Vīns labi garšos pie dažādiem ēdieniem, uzkodām un desertiem.
Putnu gaļa
Zivs
Uzkodas
Smarža
Aromātā jūtamas augļu, zemeņu un banānu notis.
Krāsa
Vīns zemeņu tonī.
Garša
Svaiga garša, kur jūtami sarkanie augļi un viegla dūmakainība.
Light
Bold
Dry
Sweet
Soft
Acidic

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!