77.99 €

Rizhskiy Samogon

Augstas kvalitātes 43° kandža no Latvijas
Augstas kvalitātes kandža, kas tiek ražota tikai un vienīgi no dabīga bišu medus. Kandža tiek filtrēta caur meža sūnām un aktivēto ogli, piešķirot tai patīkamu garšu un stiprā alkoholiskā dzēriena aromātu.
Объем: 2L, Alc.: 43%
В большей упаковке
3
77.99 €
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Apvienojot arhitektu, dizaineru, inženieru, programmētāju, tehnologu, pāvāru zināšanas un pieredzi ar gadsimtu izkoptām biškopju tradīcijām, mēs esam radījuši mūsdienīgu, augstas tehnoloģijas, krafta destilācijas ražotni. Ražotne ir apļveida ekonomikas, slēgta cikla un ekoloģiska, līdz ar to tā izmanto produktu pilnībā, neradot pārpalikumus. Rižskij Samogon zīmols tiek radīts ar rūpēm pret dabu un ekoloģiju, līdz ar to mēs esam godalgoti ar starptautiskiem sasniegumiem gan par destilāta garšu, gan par dizainu un arhitektūru.
Происхождение
Rižskij Samogon ražotne atrodas Mežaparkā – pašā zaļākajā Rīgas rajonā, tas liecina, ka produkts ir zaļš un tā ražošana nekaitē apkārtējai videi.
Распространитель
Riga Spirits & Wine Outlet
Дополнительная информация
Rižskij Samogon komandai piemīt mūsdienīgs pasaules redzējums un patiesas rūpes par ekoloģiju. Esam izstrādājuši unikālu recepti, kuras radīšanā Rižskij Samogon destilātā netiek izmantots cukurs, bet gan tikai dabīgs saulespuķu medus - Lai radītu 2L Rižskij Samogon destilāta, tiek izmantoti 2,7 kg medus.
Video

Подается с
Rižskij Samogon 43° stiprais destilāts ir paredzēts nesteidzīgai baudīšanai istabas temperatūrā, izjūtot dzēriena maigo garšu.
Запах
Maigs, stipra alkoholiska dzēriena aromāts.
Цвет
Caurspīdīga
Вкус
Patīkama un mīksta garša.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!