63.99 €
79.99 €
SALE
Распродажа до 31.08.2022

Patron Anejo

Gold
Augstākās kvalitātes tekila "Patron"
100% agaves tekila izturēta ozolkoka mucās ne mazāk kā 12 mēnešus, lai tā iegūtu maigu, samtainu un izcilu garšu. Katras tekilas pudeles izgatavošana ir individuāls roku darbs.
Объем: 0.7L, Alc.: 40%
В большей упаковке
6
79.99 €
63.99 €
Распродажа до 31.08.2022
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Patrón Spirits Company šodien ir lielākais augstākās kvalitātes tekilas eksportētājs. Pateicoties kompānijas centieniem, tekila no otrās pakāpes dzēriena ir pārgājusi kategorijā "ultra premium". Neskatoties uz to, ka uzņēmums tika dibināts tikai 1989. gadā, 2004. gadā tam jau tika piešķirta prestižā Piecu dimanta zvaigžņu balva, un 2007. gadā augstākās kvalitātes tekilas pārdošanas apjomi apsteidza stipro alkoholisko dzērienu segmenta līderus.
Происхождение
Visi augstās kvalitātes Patrón Spirits produkti ir 100% izgatavoti no zilās agaves, kas aug Meksikas Jalisco augstienē, un ir izgatavoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju, kas ļauj sasniegt pārsteidzošu garšu.
Распространитель
LIVIKO SIA
Дополнительная информация
Augstākās kvalitātes tekila "Patron" Silver ir izgatavota tikai ar spirtu, kas iegūts no labākās zilās agaves šķirnes - Weber Tequilana, neatšķaidot to ar niedru vai kukurūzas spirtu. Par to liecina pat pudelē iegravēts uzraksts 100% zila agave.
Video

Подается с
Ir lielisks ar toniku. Var pasniegt arī tīrā veidā, atdzesētā glāzē vai ar ledu.
Запах
Tekilas aromātā ir svaigas zilās agaves notis.
Цвет
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Вкус
Ārkārtīgi maiga un svaiga garša, kurā citrusaugļu saldos toņus papildina ozolakoka nianses.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!