12.99 €

Baigorri Rosado Joven

Сухой
Kvalitatīvs spāņu sārtvīns
Kvalitatīvs sārtvīns zemeņu krāsā. Aromātā jūtamas augļu, zemeņu un banānu notis. Svaiga garša, kur jūtami sarkanie augļi un viegla dūmakainība.
Объем: 0.75L, Alc.: 13%
  • Сорт винограда
    Tempranillo, Tempranillo
  • Характер
    Фруктовый и насыщенный
В большей упаковке
6
12.99 €
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Uzņēmums dibināts 1993. gadā Javier Galarreta vadībā. Uzņēmums pulcēja vīnkopju grupu no Rioja Alavesa un vēlāk citiem nozīmīgiem Spānijas reģioniem, lai apvienotu spēkus un tirgotu vīnus starptautiskā mērogā. Mūsdienās uzņēmuma nosaukums ir ARAEX Grands Spanish Fine Wines, un tas ir starptautiski atzītu Spānijas vīnu zīmola īpašnieks, audzētājs un eksportētājs uz vairāk nekā 70 valstīm.
Происхождение
Vecie vīna dārzi ar vidējo vecumu 45 gadi, kas atrodas Samaniego apgabalā un Sjerras Kantabrijas pakājē. Ilgtspējīga manuālā lauksaimniecība saskaņā ar dabu. 50% Tempranillo un 50% Garnacha vīnogas. Tās tiek lasītas ar rokām. Kātus no vīnogām noņem, tos nesaspiežot.
Аллергены
Sulfīti
Распространитель
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Video

Подается с
Vīns labi garšos pie dažādiem ēdieniem, uzkodām un desertiem.
Zivs
Uzkodas
Putnu gaļa
Запах
Aromātā jūtamas augļu, zemeņu un banānu notis.
Цвет
Vīns zemeņu tonī.
Вкус
Svaiga garša, kur jūtami sarkanie augļi un viegla dūmakainība.
Light
Bold
Dry
Sweet
Soft
Acidic

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!