16.99 €
30.49 €
SALE
Распродажа до 31.03.2023

Bacardi Carta Blanca

Светлый
Pasaules nr1. gaišais Premium klases rums
Bacardi Carta Blanca ir izturēts gaišais rums ar maigu garšu un patīkamu pēcgaršu. Tam piemīt smalks aromāts, kurā atklājas vaniļas, mandeļu un tropisko augļu nianses.
Объем: 1L, Alc.: 37.5%
В большей упаковке
12
30.49 €
16.99 €
Распродажа до 31.03.2023
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Uzņēmumu Bacardi 1861. gadā dibināja vīna tirgotājs Dons Fakundo Bacardi, kurš emigrēja no Spānijas uz Dienvidameriku. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš nolēma šim rupjam pirātu dzērienam piešķirt maigāku un patīkamāku garšu. Jaunās ražošanas tehnoloģijas un ilgas sastāvdaļu izvēles rezultātā viņš saņēma augstākās kvalitātes rumu, kas ātri ieguva atzinību visā pasaulē. Nepārspējamas Bacardi ruma kvalitātes pamatā ir unikālais ruma fermentācijas, destilācijas un filtrēšanas process, kā arī prasmīgā dzēriena nogatavināšanas tehnoloģija ozolkoka mucās. Līdz šim Bacardi rumam ir vairāk nekā 300 augstākās balvas, kas tam nodrošināja titulu "pasaules titulētākais rums".
Распространитель
LIVIKO SIA
Дополнительная информация
Cieši saistīta ar uzņēmuma vēsturi ir tā preču zīme - sikspārnis. Katalonijā tas ir uzskatīts par harmonijas un laimes simbolu, un Kubas indiāņi uzskatīja, ka sikspārnis nes veiksmi un veselību. Tagad šis logotips ir iekļauts pasaules dārgāko zīmolu augstākajā līgā.
Video

Подается с
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Запах
Smalkais aromāts apvieno tropisko augļu, mandeļu un vaniļas toņus, svaigu garšaugu un karameles notis.
Цвет
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Вкус
Maiga, tīra garša ar vieglām augļu un karameļu notīm, kuras pamazām aizstāj vaniļas nianses un pikantu piparu rūgtums.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!