ПОЛИТИКА ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ФАЙЛОВ COOKIE

Sīkdatņu politika

Šīs sīkdatņu politikas mērķis ir sniegt informāciju par izmantotajām sīkdatnēm vietnē www.spiritsandwine.lv. Vietnes pārzinis ir SIA “Riga Spirits & Wine Outlet” (turpmāk - RSWO) (reģistrācijas nr. 40103217488, juridiskā adrese: Buļļu iela 47A, Rīga, LV-1067).  E-pasta adrese: [email protected], telefons: +371 294 52 579.

Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota interneta mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Sīkdatnes ļauj noteikt lietotāja iestatījumus (lietotājvārdu, izvēlēto valodu u. tml.). Tādējādi, vienā apmeklējuma reizē pārlūkojot dažādas vietnes lapas, jums iestatījumi nav jānorāda atkārtoti.

Apmeklējot RSWO mājas lapu, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes gan mājas lapas darbības uzlabošanai, gan arī apmeklētības statistikai un reklāmas nolūkos. RSWO izmanto šādus sīkdatņu tipus:

  • Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu pārlūkot vietni un izmantot tās funkcijas. Piemēram, iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju sesijas laikā. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu iespējams sniegt noteiktus vietnes pakalpojumus.
  • Funkcionālās sīkdatnes. Izmantojot šīs sīkdatnes, apmeklētāji var izvairīties no iestatījumu maiņas, katru reizi apmeklējot vietni. Šīs sīkdatnes palīdz atcerēties apmeklētāju izvēles un iestatījumus.
  • Analītiskās sīkdatnes. Analītiskās sīkdatnes parāda, vai apmeklētājs jau ir apmeklējis vietni. Šīs sīkdatnes palīdz izsekot lietotāju skaitu un viņu apmeklējumu periodiskumu, kā arī vāc informāciju vietnes pilnveidošanai.
  • Reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes mums ļauj fiksēt lietotāju apmeklējumus vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Šī informācija tiek izmantota, lai rādītā reklāma atbilstu lietotāju interesēm.

RSWO izmanto ne tikai savas, bet arī trešo personu sīkdatnes: Google Analytics, Google TagManager, Facebook Pixel, Klix. Par šo sīkdatņu grupu izmantošanu lietotājs var sniegt savu piekrišanu pirms sīkdatnes ievietošanas. Tomēr par trešo personu sīkdatņu darbības mērķiem RSWO neatbild un lietotājiem ar šo pakalpojumu sniedzēju sīkdatņu noteikumiem ir jāiepazīstas papildus.

RSWO obligātās un funkcionālās sīkdatnes

Sīkdatne

Funkcija

Sīkdatnes darbības termiņš

privacyConsent

Saglabā lietotāja piekrišanu mājaslapas sīkdatnēm.

1 gads

rememberMe

Saglabā lietotāja autorizācijas informāciju mājaslapā.

7 dienas

paym-sesuser

Pircēja datu saglabāšana atsevišķas pirkuma sesijas laikā

30 minūtes

paym-sespass

Pircēja datu saglabāšana atsevišķas pirkuma sesijas laikā

30 minūtes

PHPSESSID

Saglabā lietotāja sesijas stāvokli lapu pieprasījumos.

Sesija

 

RSWO analītiskās sīkdatnes

Sīkdatne

Funkcija

Sīkdatnes darbības termiņš

__utma

Šo sīkfailu ir iestatījis Google Analytics, un to izmanto, lai atšķirtu lietotājus un sesijas. Sīkdatne tiek izveidota, kad tiek izpildīta JavaScript bibliotēka un nav __utma sīkfailu. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti uz Google Analytics.

2 gadi

__utmc

Sīkfailu iestata Google Analytics un tas tiek izdzēsts, kad lietotājs aizver pārlūkprogrammu. Ga.js sīkfailu neizmanto. Sīkfails tiek izmantots, lai iespējotu savietojamību ar urchin.js, kas ir vecāka Google Analytics versija, un tiek izmantots kopā ar sīkfailu __utmb, lai noteiktu jaunas sesijas/ apmeklējumus.

Sesija

__utmz

Šo sīkfailu ir iestatījusi Google analytics, un to izmanto, lai saglabātu apmeklējuma avotu vai kampaņu, ar kuras palīdzību apmeklētājs sasniedza vietni.

6 mēneši

__utmt

Sīkfailu nosaka Google Analytics, un to izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu līmeni.

10 minūtes

__utmb

Sīkdatni nosaka Google Analytics. Sīkdatne tiek izmantota jaunu sesiju/ apmeklējumu noteikšanai. Sīkdatne tiek izveidota, kad tiek izpildīta JavaScript bibliotēka un nav __utma sīkfailu. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti uz Google Analytics.

30 minūtes

_gcl_au

Šo sīkfailu izmanto Google Analytics, lai izprastu lietotāju mijiedarbību ar vietni.

3 mēneši

_ga

Šo sīkfailu ir instalējis Google Analytics. Sīkdatne tiek izmantota, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju, kampaņas datus un sekotu vietnes lietojumam vietnes analīzes pārskatā. Sīkdatnes saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai identificētu unikālos apmeklētājus.

2 gadi

_gid

Šo sīkfailu ir instalējis Google Analytics. Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni, un palīdz izveidot analīzes pārskatu par to, kā darbojas vietne. Apkopotie dati, tostarp apmeklētāju skaits, avots, no kurienes viņi nākuši, un lapas tiek saņemtas anonīmā formā.

24 stundas

_gat_gtag_UA_

Šis ir Google Analytics sīkfails, kas sniedz datus par unikāliem pārlūkprogrammas apmeklējumiem vietnē.

1 minūte

_gat_UA

Šis ir Google Analytics sīkfails, kur nosaukuma raksta elements satur tā konta vai vietnes unikālo identifikācijas numuru, uz kuru tas attiecas. Šī ir _gat sīkfaila variācija, kas tiek izmantota, lai ierobežotu Google reģistrēto datu apjomu vietnēs ar lielu datplūsmu.

1 minūte

       

 

RSWO mārketinga sīkdatnes

Sīkdatne

Funkcija

Sīkdatnes darbības termiņš

tr

Izmanto Facebook, lai piegādātu virkni reklāmas produktu, piemēram, reālā laika solīšana no trešās puses reklāmdevējiem.

Sesija

_fbp

Šo sīkfailu ir iestatījis Facebook, lai pēc tam, kad apmeklētu šo vietni, tie tiktu rādīti Facebook vai digitālā platformā, kura nodrošina Facebook reklāmu.

3 mēneši

fr

Sīkdatni ir iestatījuši Facebook, lai rādītu lietotājiem atbilstošas ​​reklāmas – tās analizētu un uzlabotu. Sīkdatne arī izseko lietotāja uzvedību tīmekļa vietnēs, kurās ir Facebook Pixel vai Facebook sociālie spraudņi.

3 mēneši

klix-lastselectedcountry

Valsts telefona koda izvēle balstoties uz lietotāja IP adresi vai iepriekš izvēlētā telefona numura ārvalsts kodu

1 gads

rem-me-pass

Klix risinājumā atcerās iepriekš ierīcē autentificētus lietotājus

14 dienas

rem-me-user

Klix risinājumā atcerās iepriekš ierīcē autentificētus lietotājus

14 dienas

selected-user

Automātiski izvēlēties iepriekš izmantotu Klix pircēja profilu Klix risinājumā

14 dienas

safari-fix

Iespējot sīkdatņu piekļuves atbalstu Klix iFrame risinājumam Safari interneta pārlūkā

Neierobežots

 

Sīkdatņu ierobežošana vai dzēšana

Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz sīkdatnes darbības termiņa laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet. Jūs varat dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. RSWO mājas lapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes vai veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās turpmāk saglabāt. Brīdinām, ka daži pakalpojumi un RSWO mājas lapas funkcijas pēc sīkdatņu bloķēšanas var nedarboties.

#}