26.99 €

Tatratea Original

Bagātīgas garšas liķieris no Slovākijas
Augu liķieris uz tējas bāzes, izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Sastāvā ir attīrīts graudu spirts, melnā tēja, ekstrakti no augstkalnu augiem, augļu ekstrakti, dabīgs cukurs un tīrs ūdens no Tatru kalniem.
Объем: 0.7L, Alc.: 52%
В большей упаковке
6
26.99 €
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Происхождение
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Распространитель
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Дополнительная информация
Unikāls tējas bāzes augu liķieris, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir īpaši smalki attīrīta spirta, pirmās klases melnās tējas, dabisko augu ekstraktu, īsta cukura un tīra ūdens no Tatru kalniem iegūts koncentrāts.
Video

Подается с
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Запах
Tatratea original piemīt svaigs aveņu, Assam tējas, dabīko augu ekstratu aromāts.
Вкус
Salda medus un patīkama tējas garša ar svaigu aveņu, Assam tējas aromātu.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!