29.99 €

Tatratea Forest Fruit

Bagātīgas garšas liķieris no Slovākijas
Unikāls augu liķieris uz tējas bāzes, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Bagātināts ar ekstraktiem no gardiem meža augļiem – mellenēm, avenēm, kazenēm un meža zemenēm.
Объем: 0.7L, Alc.: 62%
В большей упаковке
6
29.99 €
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Происхождение
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Распространитель
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Дополнительная информация
Unikāls tējas bāzes augu liķieris, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir īpaši smalki attīrīta spirta, pirmās klases melnās tējas, dabisko augu ekstraktu, īsta cukura un tīra ūdens no Tatru kalniem iegūts koncentrāts.
Video

Подается с
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Запах
Meža ogu un melnās tējas aromāts.
Вкус
Saldi ziedi, aveņu un kazeņu lapu aromāts apvienots ar vecmodīgu augļu konfekšu apdari.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!