15.59 €
22.99 €
SALE
Распродажа до 31.05.2022

Tatratea Citrus

Bagatīgas garšas liķieris no Slovākijas
Augu liķieris uz tējas bāzes, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Bagātināts ar citrusaugļu ekstraktu, kurš piešķir dzērienam izteiktu citrusa garšu un vienlaikus saglabā tējas un augļu aromātu.
Объем: 0.7L, Alc.: 32%
В большей упаковке
6
22.99 €
15.59 €
Распродажа до 31.05.2022
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Происхождение
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Распространитель
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Дополнительная информация
Tatratea liķieri ideāli garšo dažādos kokteiļos, kuru receptes ir apskatāmas viņu mājaslapā. Produkcija ir garšas bagāta un spēcīga, līdz ar to noderēs drēgnos rudens un ziemas vakaros.
Video

Подается с
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Запах
Jūtams brīnišķīgs tējas un citrusaugļu aromāts.
Вкус
Labi sabalansēta citrusaugļu konfektēm līdzīga ar aromātisku melnās tējas garšu.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!