77.99 €

Rizhskiy Samogon

Augstas kvalitātes 43° kandža no Latvijas
Augstas kvalitātes kandža, kas tiek ražota tikai un vienīgi no dabīga bišu medus. Kandža tiek filtrēta caur meža sūnām un aktivēto ogli, piešķirot tai patīkamu garšu un stiprā alkoholiskā dzēriena aromātu.
Volume: 2L, Alc.: 43%
Items in larger packaging
3
77.99 €
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Apvienojot arhitektu, dizaineru, inženieru, programmētāju, tehnologu, pāvāru zināšanas un pieredzi ar gadsimtu izkoptām biškopju tradīcijām, mēs esam radījuši mūsdienīgu, augstas tehnoloģijas, krafta destilācijas ražotni. Ražotne ir apļveida ekonomikas, slēgta cikla un ekoloģiska, līdz ar to tā izmanto produktu pilnībā, neradot pārpalikumus. Rižskij Samogon zīmols tiek radīts ar rūpēm pret dabu un ekoloģiju, līdz ar to mēs esam godalgoti ar starptautiskiem sasniegumiem gan par destilāta garšu, gan par dizainu un arhitektūru.
Origin
Rižskij Samogon ražotne atrodas Mežaparkā – pašā zaļākajā Rīgas rajonā, tas liecina, ka produkts ir zaļš un tā ražošana nekaitē apkārtējai videi.
Distributor
Riga Spirits & Wine Outlet
Additional information
Rižskij Samogon komandai piemīt mūsdienīgs pasaules redzējums un patiesas rūpes par ekoloģiju. Esam izstrādājuši unikālu recepti, kuras radīšanā Rižskij Samogon destilātā netiek izmantots cukurs, bet gan tikai dabīgs saulespuķu medus - Lai radītu 2L Rižskij Samogon destilāta, tiek izmantoti 2,7 kg medus.
Video

Food pairing
Rižskij Samogon 43° stiprais destilāts ir paredzēts nesteidzīgai baudīšanai istabas temperatūrā, izjūtot dzēriena maigo garšu.
Scent
Maigs, stipra alkoholiska dzēriena aromāts.
Color
Caurspīdīga
Taste
Patīkama un mīksta garša.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!