9.99 €
12.49 €
SALE
Sale until 31.01.2023

Martini Fiero

Unikāls apelsīnu vermuts
Vermuts izgatavots no augstākās kvalitātes vīna pievienojot citrusus un saldi rūgto apelsīnu. Ideāli piemērots kokteiļiem kopā ar toniku.
Volume: 1L, Alc.: 14.9%
Items in larger packaging
6
12.49 €
9.99 €
Sale until 31.01.2023
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
"Martini" vēsture sākās 19. gadsimtā. 1847. gadā Pjemontas pilsētā Pessē pilsētā tika nodibināta vīna un liķieru kompānija. Par vienu no partneriem kļuva tirdzniecības aģents Alesandro Martini. Luigi Rossi, augu eksperts un vīndaris, pētot dažādas garšas, atrada perfektu kombināciju vermutam. Luigi Rossi un Alessandro Martini kļuva par uzņēmuma īpašniekiem, un viņu vermuts tika nosaukts par "MARTINI". Viņu mantinieki ir padarījuši uzņēmumu par vienu no slavenākajiem vermuta ražotājiem. Liels skaits dažādu medaļu apliecina dzēriena augstos sasniegumus. Pat Pjemont reģiona karalis Umberto I atļāva uzņēmumam uz etiķetes izvietot savu ģerboni - baltu krustu uz sarkana fona. Divdesmitā gadsimta beigās uzņēmums "Martini and Rossi" kļuva par vairāku pazīstamu alkohola kompāniju īpašnieku: "Offley", "Otard", "Benedictine ". 1992. gadā ta pievienojās grupai Bacardi. Tagad pasaulē katru gadu tiek pārdoti vairāk nekā 200 miljoni Martini pudeļu.
Allergens
Satur sulfītus.
Distributor
LIVIKO SIA
Additional information
Dzēriena sastāvdaļu pagatavošanai izmanto amatniecības (craft) metodi, kad apelsīnu mizas tiek kaltētas saulē. Šis pagatavošanas veids ir darbietilpīgs un ļauj iegūt vien nelielus daudzumus, bet tas saglabā neskartu lielāko daļu ēterisko eļļu mizā, kas kopā ar vērmeles un citu augu rūgtumu rada unikālu aperitīva stila dzērienu – MARTINI FIERO.
Video

Food pairing
Ir lielisks ar toniku, var arī pasniegt tīrā veidā, atdzesētā glāzē, vai ar ledu.
Scent
Maģiskais, reibinošais vermuta aromāts ir piepildīts ar rozā greipfrūta, apelsīna mizas un apelsīnu sulas, vaniļas un medus notīm.
Color
Vermutam ir skaista rozā-sarkana krāsa.
Taste
Bagātīgā augļu - citrusaugļu garša ir patīkami salda un nezaudē savu svaigumu. Pēcgaršā ir medus notis, apelsīna miziņa, pikantas nianses un smalks rūgtums.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!