9.99 €
11.69 €
SALE
Sale until 31.01.2023

Martini Bianco

Unikāls baltais vermuts
Vermuts izgatavots no augstākās kvalitātes baltvīna pievienojot vairāk nekā 40 dabīgo garšaugu. Tam piemīt spilgti izteikts aromāts ar maigo saldumu, vaniļas pieskaņu un rūgteni saldo piegaršu.
Volume: 1L, Alc.: 15%
Items in larger packaging
6
11.69 €
9.99 €
Sale until 31.01.2023
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
"Martini" vēsture sākās 19. gadsimtā. 1847. gadā Pjemontas pilsētā Pessē pilsētā tika nodibināta vīna un liķieru kompānija. Par vienu no partneriem kļuva tirdzniecības aģents Alesandro Martini. Luigi Rossi, augu eksperts un vīndaris, pētot dažādas garšas, atrada perfektu kombināciju vermutam. Luigi Rossi un Alessandro Martini kļuva par uzņēmuma īpašniekiem, un viņu vermuts tika nosaukts par "MARTINI". Viņu mantinieki ir padarījuši uzņēmumu par vienu no slavenākajiem vermuta ražotājiem. Liels skaits dažādu medaļu apliecina dzēriena augstos sasniegumus. Pat Pjemont reģiona karalis Umberto I atļāva uzņēmumam uz etiķetes izvietot savu ģerboni - baltu krustu uz sarkana fona. Divdesmitā gadsimta beigās uzņēmums "Martini and Rossi" kļuva par vairāku pazīstamu alkohola kompāniju īpašnieku: "Offley", "Otard", "Benedictine ". 1992. gadā ta pievienojās grupai Bacardi. Tagad pasaulē katru gadu tiek pārdoti vairāk nekā 200 miljoni Martini pudeļu.
Allergens
Satur sulfītus.
Distributor
LIVIKO SIA
Video

Food pairing
Ir lielisks ar Toniku, var arī pasniegt tīrā veidā, atdzesētā glāzē, vai ar ledu.
Scent
Maigs aromāts, ar garšvielu un vaniļas pieskārienu.
Color
Gaišā salmu krāsā.
Taste
Dzērienam ir neparasta garša, kurā savilkums un rūgtums ir apvienoti ar saldām notīm. Bianco ir mazāk rūgts un izsmalcinātāks nekā Rosso.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!