69.99 €
79.99 €
SALE
Sale until 31.01.2023

Patron Anejo

Gold
Augstākās kvalitātes tekila "Patron"
100% agaves tekila izturēta ozolkoka mucās ne mazāk kā 12 mēnešus, lai tā iegūtu maigu, samtainu un izcilu garšu. Katras tekilas pudeles izgatavošana ir individuāls roku darbs.
Volume: 0.7L, Alc.: 40%
Items in larger packaging
6
79.99 €
69.99 €
Sale until 31.01.2023
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Patrón Spirits Company šodien ir lielākais augstākās kvalitātes tekilas eksportētājs. Pateicoties kompānijas centieniem, tekila no otrās pakāpes dzēriena ir pārgājusi kategorijā "ultra premium". Neskatoties uz to, ka uzņēmums tika dibināts tikai 1989. gadā, 2004. gadā tam jau tika piešķirta prestižā Piecu dimanta zvaigžņu balva, un 2007. gadā augstākās kvalitātes tekilas pārdošanas apjomi apsteidza stipro alkoholisko dzērienu segmenta līderus.
Origin
Visi augstās kvalitātes Patrón Spirits produkti ir 100% izgatavoti no zilās agaves, kas aug Meksikas Jalisco augstienē, un ir izgatavoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju, kas ļauj sasniegt pārsteidzošu garšu.
Distributor
LIVIKO SIA
Additional information
Augstākās kvalitātes tekila "Patron" Silver ir izgatavota tikai ar spirtu, kas iegūts no labākās zilās agaves šķirnes - Weber Tequilana, neatšķaidot to ar niedru vai kukurūzas spirtu. Par to liecina pat pudelē iegravēts uzraksts 100% zila agave.
Video

Food pairing
Ir lielisks ar toniku. Var pasniegt arī tīrā veidā, atdzesētā glāzē vai ar ledu.
Scent
Tekilas aromātā ir svaigas zilās agaves notis.
Color
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Taste
Ārkārtīgi maiga un svaiga garša, kurā citrusaugļu saldos toņus papildina ozolakoka nianses.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!