26.99 €

Tatratea Original

Bagātīgas garšas liķieris no Slovākijas
Augu liķieris uz tējas bāzes, izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Sastāvā ir attīrīts graudu spirts, melnā tēja, ekstrakti no augstkalnu augiem, augļu ekstrakti, dabīgs cukurs un tīrs ūdens no Tatru kalniem.
Volume: 0.7L, Alc.: 52%
Items in larger packaging
6
26.99 €
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Origin
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Distributor
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Additional information
Unikāls tējas bāzes augu liķieris, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir īpaši smalki attīrīta spirta, pirmās klases melnās tējas, dabisko augu ekstraktu, īsta cukura un tīra ūdens no Tatru kalniem iegūts koncentrāts.
Video

Food pairing
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Scent
Tatratea original piemīt svaigs aveņu, Assam tējas, dabīko augu ekstratu aromāts.
Taste
Salda medus un patīkama tējas garša ar svaigu aveņu, Assam tējas aromātu.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!