29.99 €

Tatratea Forest Fruit

Bagātīgas garšas liķieris no Slovākijas
Unikāls augu liķieris uz tējas bāzes, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Bagātināts ar ekstraktiem no gardiem meža augļiem – mellenēm, avenēm, kazenēm un meža zemenēm.
Volume: 0.7L, Alc.: 62%
Items in larger packaging
6
29.99 €
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Origin
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Distributor
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Additional information
Unikāls tējas bāzes augu liķieris, kas izgatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir īpaši smalki attīrīta spirta, pirmās klases melnās tējas, dabisko augu ekstraktu, īsta cukura un tīra ūdens no Tatru kalniem iegūts koncentrāts.
Video

Food pairing
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Scent
Meža ogu un melnās tējas aromāts.
Taste
Saldi ziedi, aveņu un kazeņu lapu aromāts apvienots ar vecmodīgu augļu konfekšu apdari.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!