15.59 €
22.99 €
SALE
Sale until 31.05.2022

Tatratea Citrus

Bagatīgas garšas liķieris no Slovākijas
Augu liķieris uz tējas bāzes, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Bagātināts ar citrusaugļu ekstraktu, kurš piešķir dzērienam izteiktu citrusa garšu un vienlaikus saglabā tējas un augļu aromātu.
Volume: 0.7L, Alc.: 32%
Items in larger packaging
6
22.99 €
15.59 €
Sale until 31.05.2022
Add to basket Add to cart icon

Stores icon Available in stores:

Manufacturer
Daba ir patiesais piegādātājs: tēja, garšvielas, kalnu ūdens. Ražošanas process ir ļoti komplicēts, rūpīgs un ar cilvēku roku darbu papildināts, kas piešķir produktam lielāku vērtību.
Origin
Tatra tējas izcelsme meklējama tālu Slovākijas vēsturē. Cilvēki novērtēja katru brīdi, kad satikās ar draugiem. Viņi vienmēr priecājās kopā ar tasi kaut kā laba, kaut kā stipra. Kalnu ļaudis ar savām mājās gatavotām zālēm dziedēja daudzas slimības. Katram bija sava recepte, bet viņi visi to sauca par Tēju.
Distributor
Prodimpekss Loģistikas Grupa
Additional information
Tatratea liķieri ideāli garšo dažādos kokteiļos, kuru receptes ir apskatāmas viņu mājaslapā. Produkcija ir garšas bagāta un spēcīga, līdz ar to noderēs drēgnos rudens un ziemas vakaros.
Video

Food pairing
Pasniedz veldzējošos, aukstos vakaros un dažādos kokteiļos.
Scent
Jūtams brīnišķīgs tējas un citrusaugļu aromāts.
Taste
Labi sabalansēta citrusaugļu konfektēm līdzīga ar aromātisku melnās tējas garšu.

You might also like

ALCOHOL USE HAS A NEGATIVE EFFECT. ALCOHOLIC BEVERAGES ARE PROHIBITED FROM BEING SOLD, PURCHASED AND TRANSFERRED TO MINORS! IT IS PROHIBITED TO SUPPLY (ISSUE) ALCOHOLIC BEVERAGES FROM 22:00 TO 8:00!