15.99 €
30.49 €
SALE
Распродажа до 31.01.2023

Bacardi Carta Negra

Темный
Premium klases tumšais rums
Bacardi Carta Negra ir 5 gadus izturēts, jaukts rums ar vidēji piesātinātu buķeti, kuru raksturo tropisko augļu, aprikožu, plūmju un banānu nianses. Tam piemīt paliekošs koka aromāts ar vaniļas niansi.
Объем: 1L, Alc.: 40%
В большей упаковке
12
30.49 €
15.99 €
Распродажа до 31.01.2023
B корзину Add to cart icon

Stores icon Доступно в магазинах:

Производитель
Uzņēmumu Bacardi 1861. gadā dibināja vīna tirgotājs Dons Fakundo Bacardi, kurš emigrēja no Spānijas uz Dienvidameriku. Viņš bija viens no pirmajiem, kurš nolēma šim rupjam pirātu dzērienam piešķirt maigāku un patīkamu garšu. Jaunās ražošanas tehnoloģijas un ilgas sastāvdaļu izvēles rezultātā viņš saņēma augstākās kvalitātes rumu, kas ātri ieguva atzinību visā pasaulē. Nepārspējamas Bacardi ruma kvalitātes pamatā ir unikālais ruma fermentācijas, destilācijas un filtrēšanas process, kā arī prasmīgā dzēriena nogatavināšanas tehnoloģija ozolkoka mucās. Līdz šim Bacardi rumam ir vairāk nekā 300 augstākās balvas, kas viņam nodrošināja titulu "pasaules titulētākais rums".
Распространитель
LIVIKO SIA
Дополнительная информация
Cieši saistīta ar uzņēmuma vēsturi ir tā preču zīme - sikspārnis. Katalonijā tas ir uzskatīts par harmonijas un laimes simbolu, un Kubas indiāņi uzskatīja, ka sikspārnis nes veiksmi un veselību. Tagad šis logotips ir iekļauts pasaules dārgāko zīmolu augstākajā līgā.
Video

Подается с
Ideāls lielisku kokteiļu pagatavošanai.
Запах
Ruma aromātā dominē pikantums un koksnes notis.
Цвет
Bagātīga dzintara krāsa ar sarkanu nokrāsu.
Вкус
Melno plūmju, apdedzināta ozolkoka, apelsīna miziņas un salda sīrupa dziļās notis.

Вам также может понравиться

УПОТРЕБЛЕНИЕ АЛКОГОЛЯ ИМЕЕТ ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ. АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПРОДАВАТЬ, ПРИОБРЕТАТЬ И ПЕРЕДАВАТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ЛИЦАМ! ЗАПРЕЩАЕТСЯ ПОСТАВЛЯТЬ (ВЫДАВАТЬ) АЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ С 22:00 ДО 8:00 ЧАСОВ!