69.99 €
79.99 €
SALE
Akcija spēkā līdz 31.01.2023

Patron Anejo

Gold
Augstākās kvalitātes tekila "Patron"
100% agaves tekila izturēta ozolkoka mucās ne mazāk kā 12 mēnešus, lai tā iegūtu maigu, samtainu un izcilu garšu. Katras tekilas pudeles izgatavošana ir individuāls roku darbs.
Tilpums: 0.7L, Alc.: 40%
Skaits lielākā iepakojumā
6
79.99 €
69.99 €
Akcija spēkā līdz 31.01.2023
Ielikt grozā Add to cart icon

Stores icon Pieejams veikalos:

Ražotājs
Patrón Spirits Company šodien ir lielākais augstākās kvalitātes tekilas eksportētājs. Pateicoties kompānijas centieniem, tekila no otrās pakāpes dzēriena ir pārgājusi kategorijā "ultra premium". Neskatoties uz to, ka uzņēmums tika dibināts tikai 1989. gadā, 2004. gadā tam jau tika piešķirta prestižā Piecu dimanta zvaigžņu balva, un 2007. gadā augstākās kvalitātes tekilas pārdošanas apjomi apsteidza stipro alkoholisko dzērienu segmenta līderus.
Izcelsme
Visi augstās kvalitātes Patrón Spirits produkti ir 100% izgatavoti no zilās agaves, kas aug Meksikas Jalisco augstienē, un ir izgatavoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju, kas ļauj sasniegt pārsteidzošu garšu.
Izplatītājs
LIVIKO SIA
Papildu informācija
Augstākās kvalitātes tekila "Patron" Silver ir izgatavota tikai ar spirtu, kas iegūts no labākās zilās agaves šķirnes - Weber Tequilana, neatšķaidot to ar niedru vai kukurūzas spirtu. Par to liecina pat pudelē iegravēts uzraksts 100% zila agave.
Video

Pasniegšana
Ir lielisks ar toniku. Var pasniegt arī tīrā veidā, atdzesētā glāzē vai ar ledu.
Smarža
Tekilas aromātā ir svaigas zilās agaves notis.
Krāsa
Kristāldzidra, caurspīdīga krāsa.
Garša
Ārkārtīgi maiga un svaiga garša, kurā citrusaugļu saldos toņus papildina ozolakoka nianses.

Citi mūsu klienti izvēlas

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM! IR AIZLIEGTS PIEGĀDĀT (IZSNIEGT) ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS NO PULKSTEN 22:00 LĪDZ 8:00!