Sīkdatņu politika

1. SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

1.1. Pirms sākat izmantot SIA "Riga Spirits & Wine Outlet" (turpmāk – RSWO) tīmekļa vietni www.rswo.lv vai www.spiritsandwine.lv (turpmāk – RSWO tīmekļa vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt RSWO tīmekļa vietnes sīkdatņu politiku.

1.2. Sīkdatne ir teksta datne, kas tiek ievietota RSWO tīmekļa vietnes lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu vietnes darbību un ātrumu. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības RSWO tīmekļa vietnē, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un drošību.

1.3. RSWO izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes darbības efektivitāti;

1.4. RSWO neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc RSWO Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

1.5. Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar RSWO tīmekļa vietnes sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kas ir norādīti sīkdatņu politikas 1.3.punktā.

1.6. RSWO nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām, izņemot šajā sīkdatņu politikā turpmāk minēto gadījumus.

ATTEIKŠANĀS NO SĪKDATNĒM

2.1. Jūs var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. RSWO tīmekļa vietnes lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat RSWO interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un RSWO tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties.

2.2. Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

2.3. Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

2.4. Izvēloties dzēst sīkdatnes, jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās RSWO tīmekļa vietnes izvēles. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas tīmekļa vietnes (ne tikai RSWO tīmekļa vietne) nedarbosies pienācīgi.  Tāpēc iesakām neatslēgt sīkdatņu funkciju.

POLITIKAS GROZĪJUMI

3.1. RSWO sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas RSWO sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs RSWO tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas RSWO uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.

Internetveikala lietošanas noteikumi | Privātuma politika